Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy esténként még szopizó 2...

Egy esténként még szopizó 2 és fél éves gyereknek mi a jobb, ha az anya két napra kórházba megy? Érdemes meglátogatni?

Figyelt kérdés
Még nem alaudt anya nélkül és éjszaka sokat sirdogált első este. Mi a jobb, ha meglátogatjuk anyut, vagy úgyis mindegy és inkább nem kell a kórházba menni, hogy ne legyen rossz élménye?

2015. nov. 26. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj, és két nap alatt nem vinném. Nem is rossz élmény, de úgysem értené, hogy miért nem maradhat anyával, miért nem jön anya.
2015. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az enyém 2 éves volt,mikor bejöttek hozzám. egyáltalán nem volt neki rossz élmény, érdekesnek találta. szerintem jót tett neki
2015. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Itt az alkalom, hogy leszokjon a szopiról, nem kisbaba, morbid!
2015. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem morbid

de most nem a szopi volt a kérdés, azt igyse úgyse kap

2015. nov. 26. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is a kórházban meg kell kérdezni, beengedik-e egyáltalán. Sok osztályra nem mehet 14 éven aluli.


Ha jól értem, 1 éjszakáról van szó, ugye? Akkor nem vinném be.

2015. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
De, morbid! Vagy majd 3-4 évesen is kérni fogja anyuci mellét?! Persze, neki ez már semmit nem jelent, csak az anyja képtelen elengedni és felfogni, hogy már nem kisbaba!
2015. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fiam kicsivel 2 éves kora előtt volt bent nálam (elvetéltem) apukájával, akkor volt tőlem először éjjelre távol, igaz ő már addigra nem szopott. Neki jó volt, örült, nem sírt nekem volt inkább rossz, hogy nem mehetek haza velük. Amúgy ez gyerekfüggő is szerintem, van akit megnyugtat de van akit felzaklat, megzavar ha látja a szeretett személyt és el kell válnia.
2015. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!