Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent kézi mellszívóhoz...

Avent kézi mellszívóhoz csillagszelep alkatrészt hol lehet venni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos sehol.. a dobozon találsz egy pesti számot őket kell felhívni. Nekem is van és csak rendelésre van ez a fajta alkatrész.
2015. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az infot. Nincs meg esetleg az a telefonszam? Ha igen, akkor meg tudnad irni? Mar nincs meg nekunk a doboza. koszi
2015. dec. 5. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
A jófogáson árul(t) egy makói hölgy,én tőle vettem régebben (sok baba cuccot árul) nézd meg,500 körül van+ posta.
2015. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseget es a jo tanacsokat:)
2015. dec. 6. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Aktuális még a kérdés? Csak mert nekem van, nem használt, és nem is fogom már.
2015. dec. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia, mar nem aktualis. talaltam a jofogason es meg is kaptam tegnap. Azert koszonom, hogy valaszolt.
2015. dec. 11. 12:10
 7/8 anonim válasza:
A makói csajtól ne vegyetek. Először jót küldött, lènyeg újat, másodjára többet is rendeltem. Lyukas, agyonhasznált, anyatejes vackokat. Átvert! A leveleimre nem válaszolt. Csaló!
2015. dec. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gagxi válasza:
Hello erdekelne h megvan e meg a csillag szelep vagy honnan tudnek szerezni?
2018. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!