Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az hogy, napközben...

Miért van az hogy, napközben szépen van elég tejem, estére pedig nem volt? Tápszert kellett adnom.

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normalis jelenseg, ne aggodj! Estere faradtabb vagy, kevesebb a tej. Amugy az esti tej zsirosabb, eleg a babanak a kevesebb is belole. Amugy honnan tudod, hogy nincs? Mered a babad? Vagy ebred ejszaka, hogy ehes? Mennyi idos? Ha tenyleg nincs tejed, probald meg napkozben tobbszor cicire tenni, igyal sokat, es akkor tobb tejed lesz! De nem a vilag vege, ha tapszerrel egeszitesz ki este. En az elso ket honapban tettem ezt. Aztan szoptattam egy evig gond nelkul :) Kitartas!
2015. dec. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy evett, rá egy órára megint éhes volt és akkor alig jött valami, igény szerint szoptattam eddig is ha kell egy óra múlva is. Nagyon nyűgös volt, láttam hogy éhes és megette a tápszert. 3 hónapos lesz. Eddig 3 kg hízott.
2015. dec. 10. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!