Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik kézi mellszívót javasol...

Melyik kézi mellszívót javasolnátok?

Figyelt kérdés
Első gyerkőcnél gond volt a szoptatás az én gyávaságom miatt. Tejem volt, rengeteg, napi 3 liter, lefejtem és üvegből kapta meg a pucurim. Most úton van a kistesó és eltökélt szándékom hogy szoptatni fogom, de a biztonság kedvéért beszereznék egy kézi mellszívót. Tanácsotokat kérném Melyiket válasszam.

2015. dec. 24. 04:30
 1/4 anonim ***** válasza:
a medela basic az egyetlen amit nem ajanlok. olyat valassz amit nem huzogatni kell a medela basic nagyon rossz es kenyelmetlen, barmit valaszthatsz ami nem olyan mint az :) medela harmony, swing, en egyebkent aventet hasznaltam az is jo volt.
2015. dec. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aventra szavazok en is.. :)
2015. dec. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

AVENT Isist használtam, három gyerekemmel.

Arra jó, hogy kicsit fejjen az ember, ha teljes fejésre akar valaki beállni, akkor az elektromos jó csak.


De ugye Te épp nem ezt szeretnéd.

Én azt javaslom, hogy feltétlenül kerülj kapcsolatba szoptatási tanácsadóval, olvass az lll.hu oldalon, és ha van a közeledben baba-mama csoport, akkor keresd fel még pocakosan. Rengeteg támogatást kaphatsz, és biztos hogy ezúttal menni fog!

Abban az esetben pedig a fejőgépre nem lesz túl sok szükséged, kivéve ha tejcsatorna elzáródásod lenne, olyankor aranyat ér!

(Nekem a három gyerekkel nem volt tízszer sem, a vége felé már egyből felismertem amikor kezdődött a baj, és nem súlyosbodott, szóval ettől sem kell félni!)

2015. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a javaslatokat, az Aventről szinte csak jókat olvastam én is, szerintem az lesz a befutó.
2015. dec. 24. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!