Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azáliától lehet? ( szoptatás...

Azáliától lehet? ( szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló) Volt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2,5 éves a kisfiam, azóta szedem ezt a fogamzásgátlót, még mindig szopizunk, bár már csak délben és este elalváskor. 18 hónap után jött meg először a mensim, úgy gondoltam be fog állni, az első 3 hónap úgy is volt, utána folyamatosan véreztem, mikor elmúlt nagy nehezen, megkönnyebbültem, de rá egy hétre ismét megjött. Most októberben volt meg utoljára. azóta semmi, egy rakás tesztet csináltam, mind negatív.
2016. jan. 10. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz ne a neten diagnosztizáltasd magad... Pláne ha gyereked is van....
2016. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!