Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt foghúzás,...

Szoptatás alatt foghúzás, fogpótlás fizetős?

Figyelt kérdés

Mármint olyan összegeket hallok, hogy egy pótlás 25000 ft. meg mégtöbb.

Szerintetek igaz? Ráadásul felső első fog, amit már nem lehet tömni. Ennyi pénzem most fogra nincs, amikor itt a gyerek, de így meg csúnya:-(


2010. márc. 26. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
szoptatás alatt nem ingyenes. és az ilyenek szerintem a terhesség alatt sem.
2010. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
terhesség és szoptatás alatt sem ingyenes a fogpótlás, de még a tömés sem.A foghúzás -nem magándokiknál- ingyenes.
2010. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ingyenes,én szoptatok,nem régen voltam tömésen.A férjemnek potólni kell és igen 25000ft-ot mondott pont a doki.Körzetihez menjél,valamivel olcsobb.Hallottam maszeknál egyszer egy néninek engedték a részlet fizetést.
2010. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődj utána!Mert nekem a magán fogdokim mondta,h szülés után 90 napig van valami kedvezmény fogpótlásra!Persze nem tudom mennyi idős a babád?!De hátha segítettem...
2010. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is készülök fogpótlásra, még szoptatok. Nem tudom, hogy ilyenkor járna kedvezmény, szerintem nem.

Én magánpraxisba megyek, de az biztos, hogy nem 25.000 lesz mert egyrészt kell egy csonkot is beültetni, na meg a porcelánfog,ami 25.000-től kezdődik. Szerintem ezen nem szabad spórolni, mert ha jól megcsinálják, akkor örök életre szól!

2010. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A körzetishez nem fogok menni, mert gyalázat milyen munkát végez.

A lányom 6 hónapos, tehát a 90 napos kedvezmény is lejárt.

Valahogy kiköhögjük csak sajnos a férjem több havi fizuját nem fizette ki a cég stb...

Egyébként felháborítónak tartom, hogy ekkora összegeket elkérnek:-(

2010. márc. 27. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!