Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fejés a nagyobb gyerek előtt:...

Fejés a nagyobb gyerek előtt: szerintetek baj?

Figyelt kérdés

5 éves lány. A kicsi születése után 2x volt mellgyulladásom, muszáj fejnem legalább minden 2. etetés után.


Gond lehet, ha ezt úgy csinálom hogy a nagyobb gyerek ott van és látja?


2016. jan. 20. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem gond. Amúgy a szoptatást sem látta?


De ha kérdezni fogja, akkor magyarázd el neki, ez miért kell.

2016. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látja a szoptatást is. Igen, megbeszéltük hogy miért kell fejnem. 1-2 napig érdekes volt neki, de már nem.
2016. jan. 20. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a húgom született én is láttam ezt, 7 éves voltam kb...

Nem lett bajom :) szoptatást is nagyon sokszor láttam, de tudtam, hogy a babák így esznek.

Folyton ott voltam a kishúgom mellett, mivel imádtam, hogy van baba a családban :)

2016. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 8 éves a nagyfiam, most vettünk mellszívót, mert pár héten belül megszületik a pici. Szeretnék majd fejni, mert a naggyal is sokszor begyulladt a mellem, ezt szeretném most elkerülni.

Egy kis lakásban szerintem elkerülhetetlen, hogy lássa a fejést a nagyobb gyerek, de szerintem nincs benne semmi extra, nyilván látni fog szoptatni is. Sőt, a mellszívó használatát már most megmutattam neki, mert kíváncsi volt rá, hogy mit fogok vele csinálni. Nem nagy kaland, amúgy is látta már a mellemet élete során többször is, nálunk ez nem tabu.

2016. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj. Kérdezett, te elmondtad, részéről téma lezárva. Meg máskülönben ő is lány, eljön az idő, mikor neki is szüksége lehet rá. :)
2016. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam 5 éves volt amikor a kislányom megszületett. Mivel rengeteg tejem volt, így tejleadó lettem, eleinte naponta 5x, később már csak 2x fejtem. A kisfiam tudta, hogy mivel a tesó ennyit nem eszik meg ezért elviszik másik kisbabának a tejet, nem foglalkozott vele.
2016. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!