Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valaki hasonlo helyzetbe?...

Valaki hasonlo helyzetbe? Korbabam van mar lozel 2 honapos az etetes a mak napig nem zokkenomentes. Szopizik hogg fent tartsam a tejem de le is fejem es tapszert is kap kozbe.

Figyelt kérdés
Szoval mar a korhazba tapszert pusz cumit is kapott cicire szuletesetol szamitva harmadik heten raktam..Kozbe jott a has fajas es a baba forditva wlte eletet ejjel fent nappal aludt anya kimerult plusz 2 eves gyermekrol valo gondoskodas..Ha cicire tettem orditott megfeszult ekkor jott a tap de hogh fent tartsam a tej termelest ha nem fajt a hasa melre tettem ami napi ketszer volt lehetseges de edes keves hogy sokat tudjak fejni igy jon kepbe a tapszer.Komplikalt a dolog de mashogy nem tudom/tudtam mego megoldaniVValaki hasonlo cipobe?!Ha cumi zavaros lett mar vissza fordittani nem lehet?Ha elmulik a kolika esertleg utanna?Szerettem volna szoptatni de nem megy.Csak normalis valaszokat varok a segitteni tud es megert ebbe a helyzetbe.

2016. jan. 21. 05:55
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem először is döntsd el, hogy mit akarsz. Szoptatni vagy tápszerezni. Mert ez a vegyes kínlódás szerintem senkinek sem jó. Ha szoptatni akarsz, akkor keress fel egy szoptatási tanácsadót, az LLL.hu oldalon találsz elérhetőségeket. Ha a tápszer mellett döntesz, akkor pedig fogadd el, hogy a babád és a saját nyugalmad érdekében teszed és ezzel sem ártasz neki.


Egyébként eltartott egy ideig, mire a helyesírási hibáktól hemzsegő szövegből kisilabizáltam a lényeget. Bár a kérdés nem egyértelmű, nyilván ehhez mérten dodonai a válaszom is.

2016. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kaptam egy privát üzenetet a kérdezőtől: "Bla bla bla"

Ezt végre sikerült helyesírási hibáktól mentesen leírnia. Hadd gratuláljak, kedves cica 84!

2016. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!