Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális az, hogy az újszülött...

Normális az, hogy az újszülöttemet igazán csak szoptatással tudom megnyugtatni?

Figyelt kérdés
Arra számítottam, hogy majd az ölelés, ringatás, simogatás stb. is meg fogja nyugatni. De ezek csak pár percre jók, amikor sír, akkor általában igazán csak a szoptatás vagy a cumi nyugtatja meg. Például szoptatás után a szelek miatt csak a cumi, de a ringatás kevésbé nyugtatja meg. Kicsit "rossz" anyának érzem magam. Normális, hogy mindig az evéssel/szoptatással nyugatom meg?
2016. jan. 21. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Vannak ilyen babák. Az enyemet semmi nem nyugtatta meg.
2016. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Igen.

Az enyem 7 honaposan is csak szopival nyugszik meg.

2016. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy rossz anya. A rossz anya nem veszi figyelembe a gyermeke egyedi sajátosságait, igényeit, a maga igényeire akarja formálni a csecsemőjét. Te pont azt teszed, amire a babádnak szüksége van.
2016. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Az első pár hét ilyen! A lányom kb. 2,5 hónapos volt, amikor először megtudtam nyugtatni dajkálással játékkal. Utána viszont fokozatosan törekedtem rá, hogy a cicit már csak étkezésekkor adjam neki (itt álltunk be kb. a 3 órás étkezésekre) és ha evések között nyüszögött, akkor semmiképp sem adtam neki cicit hanem játszottunk, ringattam ölelgettem stb...és nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott (baba), gyerek lett belőle. Szóval ne érezd magad rossz anyának, add neki a cicit és majd akkor légy résen, mikor már kinyílik az értelme és nyitott lesz másra is:)
2016. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még ilyen pici akkor igen, teljesen normális!
2016. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pont ugyanezzel kűzdök én is, ezért is jöttem most ide,hogy erről kérdezzek. De bízom benne, hogy jól csinálom, csak nagyon nehéz mert így a nap nagy részében rajtam csüng a baba. Tejem sincs elég így az sem egyszerű mikor tápláljak mellé tápszert.
2016. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!