Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj ha keveset tudok fejni?...

Baj ha keveset tudok fejni? Nagyon kicsi meg a babam, de merleg szerint eleget eszik, viszont minden etetes utan fejem a tejet, de csak par csepp jon.

Figyelt kérdés
Egy ido utan keves lesz a babanak igy? Vagy nohet a mennyiseg? Volt vki igy?Kezzel es kezi fejovel is probalkozok, de nincs tobb. Tejszaporitokat eszek, iszok. Ez azt jelenti h nem lesz tobb tejem?
2016. febr. 2. 23:18
 1/5 anonim válasza:
100%
Lehet mert mindent kiszopizik, de ahogy no majd a babad, elvileg ugy no majd a tejmennyiseg is.
2016. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, a tej mennyisege a baba novekedesevel aranyosan no majd. Ha a merleg azt mutatja, hogy naprol-napra, hetrol-hetre fejlodik, no, ez azt jelenti, hogy a tej mennyisege elegendo.

Viszont a stressz, az aggodalom, az idegesseg csokkentheti a tej mennyiseget es minoseget, ugyhogy ne aggodj, hanem orulj, hogy a babad szopik es van elegendo tejed (a merleg is ezt mutatja, ne feledd)

2016. febr. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi addig amíg fejlõdik. Nekem 6 hetes a babâm és eddig 2 nap fejtem csak, mert bedurrantak. Azután alig tudtam fejni és tiszta ideg voltam, ugyanis volt h óránként evett és azt hittem éhezik. Igény szerinti szoptatásnál nem kell fejni, ha nincs okod rá(elmégy vhová, bedurran..).Ja és mivel hatalmas melleim vannak ezért sosem érzem teltnek, olyan mintha üres lenne, de mivel hízik a gyerek ezért tuti elég a tejem neki. :D
2016. febr. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Soha nem tudtam fejni, az elején próbáltam, pár csepp jött, aztán hagytam a fenébe, igény szerint szoptattam és igyekeztem nem stresszelni. Sose kellett tápszer és 19 hónapos koráig szoptattam. Ne aggódj, nem kell több, mint, ami a babának elég.
2016. febr. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van napi 5-7 pisis pelus es 2-3 kakis pelus, idovel a kakis pelusok csokkenenk , van h kimaradhat 2-4 napot is. Ha van havi min 400 gramm hizas , az elejen tobb de mikor megduplazza a sulyat mar csak ennyi lesz kb. Ha igeny szerint szoptatsz biztos lesz egy jo ideig tejcsi ;) nekem pont az a baj h kicsik a melleim s mikor kiszivta mar nagyon kicsi s lagy de mikor megehezik ugy is eszik meg belole :p ..ugy hogy amennyi kell nekik annyi van :p
2016. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!