Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8 hetes a babám. Ha kb 3...

8 hetes a babám. Ha kb 3 óránként szoptatok.!? (Többi lent)

Figyelt kérdés
...és alkalmanként csak egy ciciből akkor egy egy cici 6 óránként kerül sorra. Valahogy nem éreztem elégnek a tejcsit. Igy gondoltam 3 óránként fejek a másikból is amit nem szopozik, csak úgy szaporításként. Igy jött le a másikból 60ml. Ez jónak számít?
2016. febr. 5. 10:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezen kivül idáig igény szerint is szopizott, ha épp kérte kapott még cicit. :)
2016. febr. 5. 10:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó persze. A baba többet is ki tud szívni, mint amit te le tudsz fejni.
2016. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igy akkor valószinű ha eltelt volna még 3 óra simán megvan az adag ami neki kell!?
2016. febr. 5. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem volt jó az igény szerinti szoptatás? Mi oka volt, hogy átálltatok a 3órákra.


Ha a baba nem érzi kevésnek, nem kevés. Én inkább azt tenném ebben az esetben, hogy mindig mindkettőből szoptatnék, csak felváltva kezdené.

2016. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elég neki egy mell, fölösleges kettővel kínálni. Ha szaporítani szeretnél, akkor ne a másik melledet fejd le, hanem szoptatás után azt a mellet, amiből evett. Szoptatott babánál pedig nem érdemes millilitert méregetni, a lényeg, hogy a baba láthatóan elégedett legyen, és gyarapodjon a súlya. Mindegy, hogy egy alkalommal 60 vagy 160 ml tejet eszik ehhez.
2016. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a brutális feszülés csak az elején van.

Én az első babámmal pánikoltam be, hogy puha a mellem, nincs tejem, jajmilesz!

Kb két hónapos korában ment ez az időszak, végül kínomban szereztem be egy babamérleget, ami azt mutatta, hogy a kicsi rengeteget eszik :)

Utána homályosítottak fel, hogy a legtöbb tej szoptatás KÖZBEN termelődik.

Nyugodtan visszaállhatsz igény szerinti szopira.

Ha a babád szépen gyarapszik, felesleges parázni.

2016. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!