Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jo ez a fotel szoptatasra?

Jo ez a fotel szoptatasra?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 7. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
én elég alacsony vagyok és a babám fölé kellett görnyednem..aminek ilyen döntött a támlája, az csak megnehezítette a dolgot....ezért én asztali székhez ültem és még úgyis párnát tettem a hátam mögé hogy minél kevésbé dőljön a hátam..de van akinek beválik ez, attól is függ milyen pózban szopizik a baba.
2016. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, őszintén szólva nem vált be szoptatáshoz, benne ülni még csak-csak, de felállni nehé belőle gyerekkel a kézben, főleg ha alszik. Én simán a kanapén szoptattam, az kényelmesebb volt.
2016. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akarhol DE szoptatos parnaval, nekem az valt be
2016. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk korábbról volt hasonló fotelünk, de szoptatáshoz baromi kényelmetlen, úgyhogy én a nappaliban lévő kanapéra mentem, kezem alá pedig az egyik díszpárnát tettem.
2016. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen alkalmatlan. Nehéz belőle felállni gyerekkel+fa a karfája. Ez most lényegtelennek tűnik,de majd ha 20 perce nyomja a gyerek feje a te kezedet a karfába akkor lényeges lesz.
2016. febr. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!