Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Laevolacot lehet szoptatas alatt?

Laevolacot lehet szoptatas alatt?

Figyelt kérdés
Nekem van szekrekedesem, a babaval minden ok.Nem fog gondot okozni nala?
2016. febr. 7. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet rá hatással, én nem szedném.

Én beöntést szoktam csinálni, ha gáz van, az nincs hatással sem a belekre, sem a babára természetesen.

Esetleg glicerines kúp, az is jó lehet.

2016. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A beontest hogy kell otthon?
2016. febr. 7. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban kell venni hozzá eszközt.


Két féle van, az egyik egy olyasmi gumipumpa, mint a hüvelyirrigátor.

Nekünk ilyen van, ehhez a férjem is kell, magadnak nem tudod megcsinálni. Mi kamillateát szoktunk, de sima forralt és visszahűtött vízzel is remekül működik.


A másik, lehet kapni egy kicsit bonyolultabb készüléket, amivel magadnak is meg tudod csinálni, érdeklődj gyógyszertárban.

Ennek a tisztán tartása macerás egy kicsit, úgyhogy én csak megnéztem, és mondtam, hogy köszönöm nem kérem... :)

2016. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet de inkabb dulcolax kup! Ezt lehet szoptatas alatt! Nekem 1x kellett hasznalni,10 perc utan hatott!;)
2016. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!