Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 napos babám nem szopik,...

10 napos babám nem szopik, fejnem kell?

Figyelt kérdés

37. hétre született, már a kórházban is nyögvenyelős volt a cicizés.

Ő a 4. babám, az első hármat 6 hónapig csak szoptattam és utána is egy-másfél éves korukig szoptak!


Mindent bevetettem már, fejtem egy kicsit szopi előtt, hogy hamarabb beinduljon a tej és ne veszítse el a türelmét, de valahogy nem akar csatlakozni :(

A lefejt tejet pikk-pakk megeszi, de a fejést nem hiszem, hogy hosszabb ideig tudom csinálni, már bevérzett a m.bimbóm


Vettem bimbóvédőt, hátha úgy szimpibb neki, de nem...


Adjatok tanácsot légyszi, mert már a tej mennyisége is kevesebb :( Eddig 80 ml-t fejtem/cici, most meg 40 ml-t....


2016. febr. 21. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy cumizavar. Szerintem a legjobb, amit tehetsz, ha beszélsz egy szoptatási tanácsadóval.
2016. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%

pedig leírtad mi a gond!

"A lefejt tejet pikk-pakk megeszi"


beledöntöd a tejet, míg ciciből 10 naposan 1 óráig szopná ki. nem hülye, attól, hogy kicsi, ő is felfogja, hogy kényelmesebb ha anya beleönti a tejet pikkpakk mint hogy küzdjön bele fél-egy órát.

vagy abbahagyod a cumisüvegezést és csak szoptatod, vagy fejsz tovább. de biztos lesz 2-3 nap míg harcol, hogy üveget kapjon :( nem lesz könnyű, gondolom 3 gyerkőc merre erre nem is igen van időd :(

2016. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kanalazunk, poharazunk, még nyugicumit sem látott!!!!
2016. febr. 21. 20:01
 4/14 A kérdező kommentje:

olyan jó, hogy segítség helyett leoltást kapok úgy, hogy nem is tudjátok, hogy mi az igazság! :(

nem írtam, hogy üvegezünk, mert NEM!

Igen, a lefejt tejet pikk-pakk megeszi...kanállal, vagy poháról!!!

A pikk-pakk nyilván nem 2 perc....

2016. febr. 21. 20:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Én megnézetném egy Dévényessel, hogy nem gyengék-e azok az izmok, amelyeket a szopizáshoz használ. A fiam is ilyen volt, a cumisüvegből könnyű volt inni, a cicin dolgozni kellett keményen.
2016. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Lehet, hogy igazad van, mert úgy adták haza, hogy gyengék a hát ill. a végtag izmai a 37. hétre születés miatt.

Úgy is hívták a csecsemősök, hogy rongybaba...

2016. febr. 21. 20:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen nézesd meg, pár kezelés helyrehozza.
2016. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 21. 20:08
 9/14 anonim ***** válasza:

2es vagyok, fenéket oltottalak, ez a hülye írás, így nem megy át a hangsúly, semmi rosszindulat nem volt bennem.

félreérthetően írtad, abszolút az jött le, hogy üvegből kapja és gyorsan beburkolja.


tényleg keress fel egy szoptatási tanácsadót!


amúgy mennyi időd van arra, hogy feküdjetek kettesben az ágyban és próbáljatok cicizni?

2016. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudj! csak nagyon kész vagyok, tök kudarc élmény, főleg így 4. babánál!

Most van időm, itthon van a férjem, segít, be is szoktunk bújni, de 40-50 perc után vagy úgy elfárad, hogy bealszik, vagy teljesen felhergeli magát...


Beszélek tanácsadóval! Köszönöm!

2016. febr. 21. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!