Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha lefejem a tejet és hűtőben...

Ha lefejem a tejet és hűtőben áll egy napot, utána le lehet fagyasztani? Összeönthetem az egész nap összegyűlt tejet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 18:39
 1/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én is így csináltam, és azóta már kapott is belőle a babám, semmi baja nem lett. Úgyhogy szerintem 24 órán belül még le lehet fagyasztani, de azért frissen fejt tejet még közvetlenül a fagyasztás előtt se önts a már hideghez.
2010. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. márc. 31. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
én ugyanúgy csináltam mint te, attól sem lett semmi baja, hogy összeöntöttem, csak így telt meg egy tartó. Azóta már meg is ette mindet (sajnos szükség volt rá) és nagyon szerette,semmi baja sem lett a tejnek
2010. ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!