Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szpotatás alatt mennyi magnézi...

Szpotatás alatt mennyi magnéziumot szedhetek, mert éjszaka lábgörcs gyötör? Orvosom azt mondta ne szedjek semmit az ég adta világon. Én úgy érzem mégis kéne. Ti milyen vitaminokat szedtek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia

én c vitamint és napi 2 magne b6-ot szedek.

vitamint lehet szedni szoptatás alatt is

5 hós baba anyukája

2010. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én is úgy tudom, szoptatás alatt már nem szabad magnéziumot szedni, mert árt a babának. Kérdezd meg az orvosodat, mit ajánl, esetleg olyan márkájú ásványvizet, amiben sok a magnézium, de mégse annyira tömény, mint egy tabletta, vagy ilyesmi. Érdekes, nekem a terhesség alatt nagyon sűrűn voltak lábikragörcseim, hiába szedtem magnéziumot, szülés után viszont teljesen elmúltak. Egyébként a kálium és a kalcium hiányáról is olvastam már, hogy lábikragörcsöt okoz, azokra meg a tejtermékek és a banán hatásosak.
2010. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elevitet szedtem a szoptatás alatt.
2010. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudomásom szerint szoptatás alatt nem szabad magne b6-ot szedni, mert kiválasztódik az anyatejbe, és aluszékonyságot okoz a babánál.Én ezt a babám öt hónapos korában hallottam, addig este bevettem egy magne b6-ot.Nem lett változás az alvásában, de nem merem szedni azóta.

/Z/

2010. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!