Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha csőmellem (tubuláris mell)...

Ha csőmellem (tubuláris mell) van tényleg nem fogok tudni szoptatni? Nem lesz tejem? Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Még csak 10 hetes kismama vagyok.Egy másik anyuka beszélt erről a váróban a múltkor és azóta is nagyon meg vagyok ijedve.
2016. márc. 25. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Valóban lehetséges, hogy lesznek nehézségek, de ha beindulnak a tejmirigyek, szerintem nem lesz gond. Nálunk a családban gyakori, nekem ugyan nincs, de sok nőnek van a családban és egyiküknek sem okozott gondot szoptatáskor.
2016. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az van,a lányom 19 hónapos,a fiam 26 hónapos koráug szopizott.De akkor is én választottam el őket.Ne izgulj,csak pozitívan állj hozzá.
2016. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvasgass a www.lll.hu oldalon, és ha majd oda jutsz, és szükséges, kérj segítséget tanácsadótól.

Ha esetleg van a közeledben baba-mama csoport, elmehetsz már várandósan és kérdezhetsz.

2016. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én is sajnos ezzel a mellfejlődési rendellenességgel küzdök, ami nagyon megkeseríti az életemet! Voltam évekkel ezelőtt egy neves plasztikai sebésznél, hogy segítsen rajtam, de azt tanácsolta, hogy próbáljam elfogadni magam így, mert hosszadalmas, több órás és több, min. 6 műtéti beavatkozás szükséges ahhoz, hogy teljesen rendbe hozzák, szétterítsék a mirigyállományt, kisebbítsék a bimbóudvart, majd implantátumot tegyenek be és nem is biztos mindemellett, hogy tökéletes lesz az eredmény...az összegről amibe mindez került volna, nem is beszélek... Mivel babát szerettem volna és szakmabeli is vagyok, így rákérdeztem a szoptatásra, hogy mire számíthatok... Elkeserített, semmi jóval nem kecsegtetett... Most 4 éves a kislányom, sajnos én valóban nem tudtam sem fejni, sem szoptatni... megviselt, próbálkoztam minden módszerrel, de nekem nem ment, pedig lett volna tejem, de a mirigyállomány egybetömörülése miatt nem tudott rendesen kiürülni, így feladtam és elapasztottam... Viszont, hogy meglegyen a baba-mama közötti csodás kapcsolat, amit maga a szoptatás alkalma és élménye biztosít, minden egyes etetésnél mellre tettem a kislányomat, majd tápszerrel pótoltam, amire az én testem sajnos nem volt képes!

Ne keseredj el, ahogy itt olvasom, hála Istennek vannak szerencsések is! Nagyon drukkolok neked és csodás babavárást kívánok!!! Ne hagyd, hogy ez a dolog megkeserítse a várandósságodat, hisz ezen nem tudunk változtatni, max. elfogadni és ha később zavar, plasztikáztatni!

2016. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!