Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fel kell kelnem éjszaka fejni?

Fel kell kelnem éjszaka fejni?

Figyelt kérdés
A babám 7 hetes, születése óta 7-8 órákat alszik éjszaka, van elég tejem, de csak 10 miliket tudok fejni fél óra alatt. Tényleg elapad a tejem, ha nem kelek fel éjszaka fejni? Nem érzem, hogy csökkenne a mennyiség, sőt 300-400 grammokat hízik 1 hét alatt a babám.
2016. ápr. 29. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

én már azt se értem miért fejsz fél órát? mit szeretnél? fejni akkor kell, ha szaporítani szeretnéd vagy felesleg van és feszít. de a kereslet-kínálat akkor áll be, ha nem fejed

ha minden oké, akkor hagyd abba. ha majd nem lesz elég, akkor meg nem fél óráig kéne fejned, hanem 7 percig, majd 5 percig, majd 3 percig... :)

2016. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Orvoshoz kellett mennem kontrollra és anyukámmal volt a babám addig, szóval ilyen biztonsági tartalék, ha előbb felkelne mint hazaérnék. Jövőhéten meg más városba visszük autóval kórházba és azt mondták vinni kell tejet a babának.
2016. ápr. 29. 15:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szoktam fejni.
2016. ápr. 29. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha napközben annyit eszik, hogy nem marad több, akkor én nem szórakoznék 10 milik lefejésével. Éjjel, mikor sok van és még van ideje újratermelődni, egyben lefejném.
2016. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
értem, akkor éjjel fejjél. mikor elalszik akkor mindkét cicit kiszívja? ha igen, akkor 2-3 óra múlva próbálkozz. ha nem, akkor szerintem elég a másikat lefejni, este nagyon zsíros a tej, ezért kevés lesz, de jó sűrű :)
2016. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!