Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az anyatejtől hogy változnak...

Az anyatejtől hogy változnak meg a mellek? Akinek nagyon sok teje van annak kikerekedik, kifeszül nagyon mint két labda, majd összehúzódik eredetire, akinek kevés annak ugyanolyan fog maradni?

Figyelt kérdés
Férfiként érdekel a dolog

2016. máj. 2. 10:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem a tej mennyiségétől függ.

Anyukámnak az alapvetően pici mellei óriásiak lettek. Teje viszont elapadt.

Utána nem húzódott vissza teljesen akkorára, mint előtte volt. Szóval kicsit nagyobb maradt, mint eredetileg.

De ez gondolom, minden egyes nőnél máshogy alakul.

Láttam már olyat, ami olyan lett utána, mint egy üres tejeszacskó, nagyon lógós, nagyon ráncos.

2016. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Itt korábban láttam egy csajt, akkorák lettek neki a mellei hogy nekem rögtön felállt tőle, viszont nem tudom mi lett velük. Biztos rengeteg lehetett neki
2016. máj. 2. 10:47
 3/22 anonim ***** válasza:

Nek m is nagyobb lett a mellem de már terhesen is ,17 hónapig szoptattam .

Már nem olyan mint volt a mellem, de látványosan nagyobb lett.

Nem tudom ez mennyire jó mert előtte legalább otthon mertem melltartó nèlkül lenni, de már most nem szeretek..:/

2016. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szoptatási időszakban ha dinnye vagy nagy zsömle forma lesz az fáj nektek? Vagy kellemes?
2016. máj. 2. 11:54
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Miért válaszoltok ennek a perverznek?
2016. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat csak kíváncsi vagyok és ha valaki nem akar akkor nem ír ide, mellesleg névtelenül és arctalanul. Ha pedig akar, akkor bízd a saját belátására
2016. máj. 2. 12:42
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Hát ne haragudj, de ez tényleg elég perverz, hogy erre izgulsz...
2016. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Bocsi de az elég erotikus ha pl. kétszeresére nőnek valakinek. Ha pedig valakinek van kedve írni, hagy írjon.
2016. máj. 2. 12:54
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Miért, még nem verted ki? Szerencsétlen.
2016. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Esete válogatja. Van akinek plöttyedt lesz, van akinek alig változik. Ha nagyon tele voltak, akkor elég jól összemennek szoptatást követően
2016. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!