Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Így majd honnan fogom tudni,...

Így majd honnan fogom tudni, hogy esetleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Már van egy babám, 2 hónapos, szoptatok és még nem jött meg. Ennek az első terhességemnek csak az az egyetlen egy tünete volt, hogy nem jött meg.

Tudom, hogy minden terhesség más, de mi van ha esetleg ugyan ez lesz a következőnél is?

Amúgy védekezünk óvszerrel, de ugye bármi megtörténhet.

Aztán csak nem az lesz, hogy csak azt veszem észre, hogy nagyobbodik a hasam.



2016. máj. 2. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért normális óvszerhasználat mellett nem leszel terhes.

De ha ezen aggódsz, vegyél teszteket és havonta lőj el egyet.

Amúgy meg minden terhesség más, nekem minden többedikkel egyre több tünetem volt, szóval lehet hogy Neked is lenne.

2016. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendes óvszerhasználat mellett nem lehet teherbeesni, hiszen nem tudnak a spermák átjutni a gumin. De ha megnyugtat, akkor csinálj minden hónapban egy tesztet. Én vagy nem menstruálok egyáltalán vagy hónapokig menstruálok,így a terhesség megállapítására a menszeszem kimaradása nálam sem alkalmas, ezért tesztelek pár hetente. Egy x epil teszt 250 ft, nem drága dolog.
2016. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha biztosra akarsz menni, van szoptatás mellett is szedhető tabi+gumi.
2016. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En 4 hetente tesztelek szules ota. Bar hasznalok fogamzasgatlot,de az nem eleg nekem lelkileg. 2 honapos a gyerek, nem akarunk tobbet.
2016. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az óvszer minden ellenkező híresztelés ellenére biztonságos.
2016. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!