Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik mellszívó jobb: medela...

Melyik mellszívó jobb: medela maxi swing, vagy lansinoh 2 in 1?

Figyelt kérdés
mindkettő kétfázisú és dupla. melyik indítja be tapasztalataitok alapján gyorsabban a tejleadó reflexet, melyik halkabb, hatékonyabb?
2016. máj. 3. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A medelat nem ismerem, de nekem a dupla szivofejes lansinoh van es imadom! Gyors es hatekony, mp-ek alatt beinditja a tejleado reflexet, es gyorsan le lehet fejni vele egy egesz etkezesnyi tejet, ha kell. Ja, es halk, a medelarol azt olvastam nagyon zajos. Es olcsobb is ahogy nezegettem.
2016. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nagyomnál először Medelát használtam, nagyon nem szerettem. Nekem nem vol elég erős, zajos is volt. Ráadásul egy élet volt, amíg lefejtem 10ml-t. Aztán váltottunk Lansinoh-ra, nekem sokkal jobban bevált. Erős volt, hamar megindult a tejem. Csendes is. Szerettem. A másodiknál is ezt fogom használni. :)
2016. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a világ leghalkabb és mégis hatékony mellszívóját keresed, az az ARDO Calypso DP. Egy- és két fejjel is működik, nagyon széles tartományban állítható és kapható hozzá mindenféle méretű tölcsér. - ardomellszivo.hu - Mostanában került piacra Magyarországon.

Ha azt keresed, amelyik a tejleadó reflexet indítja be leggyorsabban, az a Horigen Tempo vagy Duett. Ezeknek különlegesen lágy 3D-ben mozgó tölcsérük van, ami először a bimbóudvart nyomja meg picit, utána megszívja és oldalról megnyomja a mellbimbót (mint a baba ajkai és nyelve). Ehhez foghatót még nem láttál! (mikrolab.hu -n találod őket)

2016. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó köszönöm ezt az új, értékes információt.
2016. máj. 3. 14:28
 5/5 Vereb Tünde ***** válasza:
A Medeláról sok jót hallottam, mégis a Lansinoh-ot vettem. Szerintem nagyon jó kis gép.
2016. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!