Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miket egyek szoptatás alatt...

Miket egyek szoptatás alatt és miket kerüljek kifejezetten?

Figyelt kérdés
5 napos a kislányom, most kezd beindulni a tejtermelődés. Már sárga a széklete, de híg, a tejem is sárgás még, de már bem annyira mint tegnap.
2008. szept. 24. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerüld a puffasztó ételeket (káposztafélék, karfiol, bab, stb), tejtermékből is csak max fél liter egy nap alatt.

Étkezz rendszeresen, igyál sok folyadékot (ásványvíz, gyümölcslevek)!

2008. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom,h mindent ki kell próbálni.Bár a lányomnak az elején a meleg levegőtől is fájt a hasa,aztán kinőtte.Az elején ne kísérletezz "k" betűs és puffasztó ételekkel.Aztán később simán meg lehet enni egy pici káposztát vagy ilyesmit,ha nagyon kívánod.A tej az meg nagyon alkatfüggő,én pl megihatok belőle annyit,amennyit nem szégyenlek,nincs vele baja a gyereknek.

A hígság így is van rendjén.Még egy darabig olyan is lesz a kaki.


Jah,és amivel én nagyon ráfaragtam a kh-ban az a cseresznye.1,5 napig ordított tőle a gyerek.

2008. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy mindent ki kell próbálni, én is csak a puffasztó ételeket kerülöm, de amúgy minden mást eszem, persze csak kis mennyiségben, aztán figyelem, hogyan reagál a pici.
2008. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én,kisfiam kb.10hónapos koráig nem ettem:tejtermékeket,mogyorót,tojást.Nekünk bejött!Ezek mellett természetesen a puffasztó kajákat kerüld.
2008. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!