Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet magnéziu...

Szoptatás alatt lehet magnéziumot szedni?

Figyelt kérdés

2 hós a babám, és mostanság esténként elég nehezen alszik el. Még úgy is, ha esetleg néha napján napközben keveset alszik.

Kb úgy néz ki, hogy elalszik a kezemben, lerakom, sír. És ezt egymás után 5* 6*.

És hát mivel fáradt vagyok estére már én is, a 3diknál már kezdek ideges lenni. A legjobb, hogy a párom semmit nem segít. Ami nem is lenne nagy baj, mert reggel 6- este 8-9-10 ig dolgozik. De folyton megjegyzéseket tesz, hogy miért siratom a babát, meg hagyjam már aludni, meg h én mibe fáradok el napközben stb. (Pedig napközben a baba mellett főzök, mosok, allatokat ellátok a szokásos dolgok. + van, h éjfél mire elalszok, kelek hajnalban etetni, és én is fent vagyok már 6kor). És ugye ettől még jobban idegeskedem. :/

Mondjuk leginkább páromon töltöm le, de szerintem a végére már miattam, az idegeskedésem miatt nem alszik el a babám. :(

És gondoltam a magnéziumra, régebben is használt. Terhesség alatt is a rengeteg magnézium miatt semmin se birtam magam felhúzni. Csak nem tudom hogy szopi alatt lehet e?



2016. máj. 13. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet.

Azt csak félve jegyzem meg, hogy a pároddal érdemes lenne egyszer leülni és nyugiban megbeszélni a dolgokat, mert az így nagyon az elmérgesedés irányába mutat...

2016. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!