Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik szoptatás alatt estek...

Akik szoptatás alatt estek teherbe! Nektek elválasztotta magát a baba/gyerek a terhesség alatt? Hogy alakult?

Figyelt kérdés
Amikor 16 hetes terhes lettem, a fiam volt 12 hónapos, és egyik napról a másikra láttam hogy mintha undorodna a cicizéstől, volt hogy öklendezett tőle amint megpróbált szopizni (nem én nyomtam a szájába hanem ő igényelte du. és esti alvás előtt) aztán gondolom emiatt a rossz élmény miatt 2 hét alatt gyorsan leszokott mert megtanulta hogy az nem finom már. Örülök is neki hogy így alakult mert igazából a terhesség legelejétől nagyon lecsökkent a tejem, így mire leszokott, már szinte amúgy is 0 tej volt. Nektek ez hogy alakult? Vagy ha nem választotta el magát a nagy akkor szülés után együtt szopiztak? És tejetek volt terhesen?
2016. máj. 19. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de ez engem is érdekelne!
2016. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!