Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vajon el akarja választani...

Isabel25 kérdése:

Vajon el akarja választani magát a 4 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Második babám, a nagyobbikkal nem volt ilyen. Kb. 1hónappal ezelőtt kezdődött.. A szoptatások 70%-ban feszíti magát, sír, és elfordul. Már minden pózban próbáltam szoptatni,talán az a legjobb ,ha járkálok vele közben. Éjszaka 1-2x kel akkor szépen eszik. Napközben van a baj. Csak anyatejet kapott eddig. Aztán egy idő után "feladja" és lenyugszik, kb 20 -30 perc múlva.. Akkor sem eszik valami sokat,a súlya normális. Ötletek, tippek? Köszönöm!

2016. máj. 20. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Cumit használtok? ez cumizavarnak hangzik így elsőre
2016. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, semmilyet,csak cici van. Az ujját szopja
2016. máj. 20. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg szopisztràjk
2016. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Oltás után is előfordulhat ilyen....
2016. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kezdtél cigizni vagy nem most fog megjönni? Szerintem más lehet az íze. Esetleg nem eszel/iszol valami újat? Vagy nagyobb mennyiségben. Új tusfürdő?
2016. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egyre érdeklődőbbé válnak, nyílik számukra a világ, kíváncsiak. A szopi meg már unalmas. :) Próbálj a napközbeni szoptatásokhoz is olyan körülményeket teremteni, mint éjszaka, amennyiben lehetséges - elsötétítés, csend, ne legyenek zavaró tényezők. Ha nem tudsz elvonulni, akkor esetleg egy sötétebb sállal is le lehet takarni, hogy ne vonja el semmi a figyelmét. Esetleg egy szoptatós lánc beszerzése, amit birizgálhat - bármi megfelel, amit a nyakadba akasztasz, meg tud fogni, és elég érdekes. :) Ha ezek a praktikák nem működnek, akkor viszont szopisztrájk van, ilyenkor nem nagyon tudsz mit tenni, esetleg éjszaka többször megszoptatni, ha aggódsz az evés mennyisége miatt. Bár ha a súlya normális, szépen gyarapodik, akkor csak megeszi a számára szükséges mennyiséget.
2016. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó válaszoló! Jó ötleteket írtál! ha besötétitek tényleg jobb a helyzet :)
2016. máj. 21. 13:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tudtam segíteni. :)
2016. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta 3 hónaposan.1 hétig.A hajam majd elhullott mire abbahagyta.El fog múlni.Szopisztrájkol a picid.Kitartás :)
2016. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mostmár szinte teljesen abbahagyta a sztrájkolást,több mint egy hónapig tartott. Mindig járkáltam vele szoptatás közben,csak úgy volt hajlandó cicizni. Ez mára már szerencsére elmúlt! Most a szeme csipásodott be totál,irány a doki,de ez már egy másik topik :)
2016. jún. 10. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!