Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9 hós Kislányom este elalvás...

9 hós Kislányom este elalvás előtt 4x 5x is szopizik mire elalszik persze cicin. Mit tegyek hogy csak 1x egyen aztán aludjon?

Figyelt kérdés

9 hónapos kislányom még mindig szopizik. Persze közben már hozzátáplalunk. A gondom az hogy este 7kor fürdik.10-11 mire elalszik és közben állandóan csak szopizna. :) Akár 4x 5x is Gondolom nem eszik egyszerre sokat inkább csak megnyugtatja ez az esti szopi maraton. Viszont én nagyon szeretném ha mondjuk pancsi után csak 1x szopizna aztán aludjon. Ha nem kap cicit sír. :( Szerintetek hogy próbáljam meg? Ja adtam már neki estére tejpepét is hátha úgy jobban tele lenne a pocak. De ettől függetlenül ugyanúgy cicizne. :D

Köszi


2016. máj. 23. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

azért azt te se gondolod komolyan, hogy egy 9 hónapos este 11ig ne szopizzon és ne egyen.

f8kor adj neki szilárd vacsit, azt amit ebédre is kapott. csak azután fürdesd meg, ez legyen a nap lezárása, utána már ne legyetek órákon keresztül fent. fürdés után besötétítés, ellazulás és alvás, amihez kínáld meg cicivel.

2016. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

A lényeg nem az lenne hogy 11 ig ne egyen. Hanam hogy pancsi után csak 1x egyen es utana csucsu. Mert eleg keson alszik el. Es addig sokszor eszik.

De koszi meg fogom probalni a főtt kajcsit vacsira. Bár eddig ha adni akartam nem fogadta el. Egyedul a tejpepet eszi meg este na meg persze a tejcsit.

2016. máj. 24. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!