Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mért nem akar cicizni?

Mért nem akar cicizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 7 hónapos gyönyörű kisfiú anyukája vagyok! Eddig minden rendben ment a cicizéssel, szerette nagyon. 2 napja hirtelen nem akar egyáltalán szopizni. Nemtom mi lehet a baj, eddig simán ment minden. Próbáltam mindent, hogy rávegyem ismét a cicire, de semmi nem használ. Eközbe észre vettem, hogy sűrű tejszerű folyásom van és a menstruációm késik. Csináltam 2 hete tesztet az negativ lett. Május 8. körül kellett volna megjönnie. Lehet a ezek közt összefüggés? Kérlek segitsetek! Félek, hogy igy elfog apadni a tejem. Mit tegyek?



2016. máj. 24. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg szájpenésze a picúrnak?Ezen kívül ha hormonális változásaid vannak,kihathat a tej ízére és lehet ezért nem hajlandó elfogadni.nem kezdtél el bármilyen gyógyszert szedni?
2016. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nem kezdtem el semmit szedni, nincs is szájpenésze, viszont IR-em van. Ez nemtom magyarázat-e a dolgokra.
2016. máj. 24. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak leválasztotta saját magát.
2016. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, keress rá a facebookon a Szoptatási tanácsadás -kérdezz felelek csoportra.Ott szakemberek hivatásos szoptatási tanácsadók vannak,biztosan tudnak segíteni.
2016. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, biztosan felfogom őket keresni! :)
2016. máj. 25. 07:32
 6/6 tünde1989 válasza:
Szia.Nàlam is volt ilyen,hogy 3 hónaposan besztràjkolt.Sìrt amikor szoptatni akartam.Én úgy tartottam fenn a tejem,hogy fejtem 3 órànként aztàn még próbàltam pohàrból megvitatni.De a lényeg,hogy mindig 3 órànként vág akkor kìnàld ha kéri és elég éhes.Viszont ha nem kéri nem szabad erőltetni tunkolni neki.Hozzàtàplàlàs hogy àlltok?Az én babàm most 15 hónapos és nagy cicista lett azóta.
2016. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!