Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8 hónapos baba esetében...

8 hónapos baba esetében megprobalnatok visszahozni a tejet, ha drasztikusan lecsokkenne egy kis kihagyás után?

Figyelt kérdés

1 óra alatt 20 ml sikerült fejni...

Megprobalnatok vagy hagynatok már? Olyan lelkiismeret-furdalasom van...


2016. máj. 27. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnám, de nem mindenáron, és nem görcsölnék rá.
2016. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Hagynám.

Pár hónap és bármit ehet, az anyatejet pedig tökéletesen helyettesíti a tápszer (egy éves kor után esetleg állati tej, ha nincs allergia a családban).

2016. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

2-essel értek egyet. Én is hagynám.

Emiatt ne érezd szarul magad, felesleges.

2016. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Hagynam, es azt is teszem! Szinten 8 honapos mult a lanyom es par het alatt teljesen leszokott a cicirol!:(

Tejem pedig vanvalamennyi, de ha nem keri sajnos nem tomhetem a szajaba!:( szoval elfogadtam, hogy itt a vege a szoptatasi idoszaknak...

Ezen ne gyotord magad!:)

Az en kislanyom imadja a tapszert, nem is gondoltam volna.;)

2016. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne viccelj! 8 honapos nem 8 hetes. Miert van lelkifurdalasod? Orulj jogy eddog szoptattal ez sem kis ido. Szoval hagynam...
2016. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Mindenképp szoptatnám.

De minek a fejés?

A lefejt tej mennyisége egyáltalán nem ad visszajelzést arra nézve, hogy mennyit tud szopizni a baba.

Sok anya nullát tud fejni, mégis remekül szoptat.

Tedd mellre amikor kéri/elfogadja és szépen lesz annyi, amennyi most kell neki (gondolom már kap szilárdat is)

2016. máj. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!