Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az akinek hamar megjött...

Az akinek hamar megjött szülés után (2hónap vagy ezen belül), hamar teherbe is esett a következővel?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy akinek visszatért a menstruàciója 6-8 hét utàn, ott egyàltalàn nem védett a szoptatàs a terhességtől illetve könnyen ment a teherbeesés a védekezés abbahagyàsa utàn?

Akiknek pl 1 év vagy nem sokkal több van a babàk között.

Tesót szeretnénk most kis korkülönbséggel és kivàncsi lennék,hogy érdemes-e reménykedni. Mindkét szûlés utàn 6.héten megjött és vissza is àllt a ciklusom,de az elsőnél szoptatàs alatt végig,most meg eddig védekeztünk szóval nem tudom menne e a teherbeesés. Persze próba szerencse,csak ha volt ìgy vki meséljen,köszi.


2016. jún. 6. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
a kérdéssel nem "bántani" akarlak..de miért akarsz ennyire hamar teherbeesni..? minimum félévet szerintem nem ártana várni. a testednek is jó ha egy kicsit "pihen"
2016. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:-) nem bàntasz vele.

Lehet félreérthető volt a kérdés. Tehàt aki pl egy éven belül szülte a tesót annak volt előtte menzesze vagy anélkül lett terhes? Tehàt maga a menstruàció jelenthet-e bàrmit a teherbeesés szempontjàból? Mert lehet nincs is peteérés csak vérzés.

Kis korkülömbséget szeretnénk,de nem kèt hónapot persze:-) most lesz lassan fél éves a babó :-) Csak az érdekel,hogy a menzeszem vajon termékenységet is jelenthet vagy csak sz@rul jàrtam vele és úgysem lesz baba amìg szoptatok.


Vagy orvos és uh,aztàn kiderül. Csak ez 2 gyerekkel màr nehezebb.

2016. jún. 6. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Mind2 babám után 4 héttel Megjött és vissza is állt ciklusom :(

Az első után védekeztünk,a második után nem,mert peteérésem az nincs :/ De!Amikor nem szoptattam nekem akkor sem volt peteérésem.

Mérd a hődet és megtudod van e peteérésed.

2016. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó ötlet,köszi(nem tudom hogy nem jutott eszembe, no meg az ovu teszt... )


:-)

2016. jún. 10. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!