Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit kéne egyen a 3hónapos...

Charlesada kérdése:

Mennyit kéne egyen a 3hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
tápot is kap meg anyatejt is,mivel nincs elég tejem ezért kombinálom a kettöt, körülbelül 70-90mili-t szokott enni egy alkalommal, körulbelül másfél és 3óra közönként. És kisüvegböl etetem mivel kicsi a mellbimbóm és igy kénytelen vagyok kifejni neki a tejcit

2016. jún. 16. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én Pillangóm is vegyesen evett, mostmár szinte csak tápot kap. Már nem számolom mennyit eszik....igény szerint adom neki, ő majd jelez ha elég neki.
2016. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Atlagosan 1-1/2 kg tápot naponta, mondjuk ezt eleg soknak tartom, en a kisfiamnak 300-400 dkg tapnal soha nem adok tobbet, hiaba sír, hogy enne még, egyszerűen nem tartom egészséges dolognak így tömni a gyereket, azert kiváncsi lennék arra a "szakértőkre", aki ezt kitalálta.
2016. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért az durva hogy képes vagy éheztetni a gyerekedet....egy dolog ha magadtol megvond az ételt de ez számomra felháboritó... diétára fogsz egy babát? ez komoly?
2016. jún. 17. 00:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom en meg is tobbet adok neki, mint te a tiednek, nem értem a felhaborodasod okát
2016. jún. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
külömbség van a között hogy nem kér többet vagy ha nem adsz neki többet...de nah erröl ennyit ne maz én dolgom hogy mit csinálsz a gyerekeddel.
2016. jún. 17. 01:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy a mertekegysegekkel? 300/400 dkg táp egy par hónapos gyereknek bőven eleg kene legyen, ezért ennel nem is adok neki tobbet egy nap. Es igen, sokszor visít, hogy éhes es enne meg, de tudod a kutyák is addig esznek, amig adod nekik a kaját, lényegtelen, hogy mar nem éhesek, vagy konkrétan rosszul vannak tole. Ez egy evolúciós túlélési ösztön.
2016. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, a kutyáknál. nem a csecsemőknél. gyökér.
2016. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utána olvastam és valóban létezik olyan hogy a gyerek képes túl enni magát DE nem mindegyik és ha megesik akkor orvoshoz kell menni vele nem pedig saját fejböl megvonni töle az ételt. Én személy szerint nem tudom el kébzelni hogy végig nézzem ahogy a gyerekem ordit és nem segitek rajta pedig tudnák.
2016. jún. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!