Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meg napi egy kave sem megenged...

Meg napi egy kave sem megengedett szopatats kozben?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kave fuggo, es nem is iszom sokat, de nekem nagyon jol esik reggelente egy kave, ugy hozzatartozik a reggeli "ceremoniahoz". Terhesseg alatt is csak 1-et ittam, de arrol nem voltam hajlando lemondani. Azt mondjak egyalltalan nem szabad szoptatas kozben kavezni. Igaz? Meg egyet sem?
2008. szept. 27. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, ez hülyeség. Igyál nyugodtan. Én is szoptatok, 8 hetes a lányom, minden reggel kávézom, olykor, ha nagyon megkívánom, napközben is iszom egyet, de semmi gondja nincs tőle. Nem alszik rosszabbul, nem nyűgösebb, szépen gyarapodik, vidám, egészséges baba. Sem a védőnő, sem a gyerekorvos nem mondta, hogy ne igyak kávét. Szerintem szoptatáskor is hallgass a szervezetedre. Amit nagyon kívánsz, az valószínűleg jó is neked, nektek. Boldog babázást!:-))
2008. szept. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2008. szept. 27. 09:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Napi 1-2 kávétól biztosan nem lesz semmi gond. Amúgy pedig úgyis észreveszed rajta, ha nem tetszik neki, ill. a szervezetének. Ha eddig nem volt tőle nyűgösebb, ezután sem lesz!

Én megiszok naponta 2* 3in1-t és semmi bajunk...

2008. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ihatsz kávét, de arra ügyelj, hogy egy felnőtt szervezetéből 4 óra alatt ürül ki a koffein, tehát estefelé már ne igyál, vagy csak gyengét, jól feltejezve. Így nem lesz baj. Én is ittam, igaz, több volt benne a tej, mint a kávé, de másként állva elaludtam volna. :) A babám pedig szépen aludt éjjel és nappal is.
2008. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kávéztam a szoptatás alatt. Igazából csak az alatt, vagyis amíg éjjel is kelni kellett. Amúgy ki nem állhatom a kávét, úgy ittam ezt is, hogy egy bögre tejbe 6 teáskanál kakaópor és bele az presszókávé. Máshogy képtelen voltam meginni, de olyan álmos voltam egész nap, hogy erre szükségem volt :))) Nem lett tőle a babámnak semmi baja.
2008. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!