Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Véres mellbimbóval lehet...

Véres mellbimbóval lehet szoptatni?

Figyelt kérdés
Tejlázam van+ bleb a bimbón. Ma már sebes, látszik, hogy vérzett. Szoptathatok így?
2016. jún. 28. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
En ugyan igy voltam es mar nem akartam szoptatni,mert annyira fajt. De most utolag biztos vagyok benne,hogy szoptatni kellett volna a baba kiszivta volna a tejet. Szoptasd a babad ha tudod. Sok sikert es kitartast kivanok neked.
2016. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, igen, fáj...sajnos.

De nem baj hogy véres tejet nywl? Jó azért nem ömlik csak berepedt sztem.

2016. jún. 28. 09:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szoptattam így is, bár az első pár másodperc mocskosul fájt, viszont hamar rendbejött.

Jótanács: ne fejd,hanem a gyerek állítsa be a mennyiséget, hogy ne legyen túlkínálat. Kerüld a szoros melltartót is és borogasd hideg vízzel.

2016. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mellgyulladás+ sebes, véres mellbimbó. Mindehhez kb 39fokos lázam volt. Ma szedem be az utolsó antibiotikumot.

Volt olyan hogy végig sírtam a szoptatást, de szoptatni kell belőle. Szopi után kenj szét a mellbimbódon anyatejet és hagyd a levegőn megszáradni. Én egy hete így mászkálok (mint valami ős asszony) és elég jól helyrejött :-) Bimbóvédő krém nekem nem jött be, mert két szoptatás között ugyan elég jól helyrejött, de utána újra felszakította és rosszabb lett. Esetleg próbálj ki többféle pózt, hátha valamelyik kevésbé fáj.

2016. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, semmi baja nem lesz tőle. A véres bukás viszont elég ijesztő látvány, arra emlékszem...
2016. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, én is szoptattam így anno. a doki is mondta, hogy mindenképpen.

úgy helyezkedjetek, hogy a baba álla legyen a csomó/gyulladás felé (néha elég nyaktekerő mutatvány :)). mindig az álla felőli részből üríti ugyanis a cicit...

2016. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az " asszonyos" válaszon jót nevettem!

2016. jún. 29. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!