Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, hány ml-t tudtok...

Anyukák, hány ml-t tudtok fejni egy nap összesen? Hány ml-től érdemes az anyatej leadásában gondolkodni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretném fagyasztani a tejet mert már nem tudom tárolni. Egy nap összesen 600-800 ml között tudok fejni.
2016. júl. 2. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
en napi 80 milit tudtam...ha ilyen sok van akkor erdemes benne gondolkodnod eleg maceras mert eloszor vert vesznek meg bevizsgaljak meg mit tudom en, de ha rendben a tejed akkor mar ilyen heti 500 miliert is hazhoz mennek....szoval neked mindebkepp erdemes volna, ugye segitseg is a pici babaknak meg kis mellekes penz is
2016. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ekkora mennyiséggel már nem kell gondolkodni :D intézd el,sok babának van rá szüksége :)
2016. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én annak idején( 22hónapja)1.5 L fejtem napi leadásra + amit a fiam megevett.. Nem kevés a tiéd sem nyugodtan intézd el kell majd tüdőszűrő és vérétel + anyatej mintát leadnod a helyi ántsznél ( nálunk így működik a dolog. Most a második babánknál remélem ennyi nem lesz mert megterhelő nagyon..
2016. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi közben esett le hoygy nem 22 hónap kevesebb mert a fiam 22 hónapos és 10hós koráig fejtem neki
2016. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ennek kb felét tudtam fejni naponta, érdemes volt leadni. Nálunk 2 naponta jöttek a tejért. Szerintem ne gondolkodj, pár vizsgálat, aztán add le, sokat segíthetsz vele.
2016. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyit tudtam fejni naponta, ezt már érdemes leadni. A vizsgálatok gyorsan megvannak, nem túl nagy macera elintézni őket. Nálunk minden reggel jöttek a tejért, és elsősorban a koraszülött illetve a beteg babák kapták meg. Nem tudom máshol hogy van, itt nálunk minden csepp kincset ért, olyan kevés a tejleadó anyuka.
2016. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk dettó sokan igényelnének de sajnos kevés a leadó
2016. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 1 évig voltam anyatejleadó, többször is előfordult, hogy 2-3 hétig csak én voltam egyedül.

Számomra fontos volt a leadás, a segítés, mert kislányom koraszülött volt, és Ő is kapott anyatejet az első napokban, amíg nekem nem indult be rendesen.

2016. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elintéztük a teszteket és már viszik a tejet! :)
2016. júl. 11. 10:58
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó! :)
2016. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!