Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt kapott fogamzá...

Szoptatás alatt kapott fogamzásgátló injekció! Valaki kapott ilyet szoptatás alatt? Mennyire biztonságos ez a babára nézve?

Figyelt kérdés

Kint élek Angliába, itt állitólag bevállt módja a fogamzásgátlásnak, és orvosom azt mondta lehet szoptatás alatt is. Hozzá kell tennem, hogy soha nem voltam híve a hormontartalmú fogamzásgátlónak. Most viszont annyira féltem még egy teherbeeséstől (2. baba), hogy belementem.

Azóta rettegek,nem e okozok bajt a kicsikémnek. Meggondolatlannak érzem magam!:( olyan szintű lett a rettegésem,hogy nem tudok nyugodtan aludni, enni is alig. Troll,negativ hozzászólók kérem kerüljenek!!! Éppen eléggé magamba vagyok zuhanva! Építő jellegű,megnyugtató hozzâszólásokra lenne szükségem! Köszönöm!



2016. júl. 15. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mo.-n csak ez a méreg érhető el (csak negatív tapasztalatot olvastam róla):

[link]


Ez azt írja, lehet szoptatás alatt.

Hogy te kint milyet kaptál...

2016. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos én is ezt kaptam! Hagyjam abba a szoptatást vagy mit tegyek?:( Kezdek teljesen összeomlani,annyira féltem. Tudod nekem kellett volna jobban át gondolni,de nem gondoltam,hogy orvos felírna rosszat!:(
2016. júl. 15. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még egyszer: azt írja LEHET szoptatás alatt.

Miért hagynád abba?

Csak úgy nem írhatják rá. Ha kicsit is felmerül az esélye, hogy árt vagy pedig nem vizsgálták, akkor mindig azt írják, hogy nem ajánlott.

2016. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Én is ezt használtam és semmi gond nem volt vele. Fel sem merűlt bennem, hogy az orvosom olyat írna fel ami ártana a babának vagy nekem. 2 adagot vettem fel, a ciklusom tökèletesen beállt.
2016. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Megkérdezhetem meddig szoptattál mellette?
2016. júl. 15. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Fiúgyereket nem szoptatnék nőihormonadagolás mellett.

Kislányt igen.

2016. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!