Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudnatok irni olyan etrendet,...

Tudnatok irni olyan etrendet, ami a szoptatast nem befolyasolja, de lehet vele fogyni?

Figyelt kérdés

5 honapja szultem, es sajnos meg mindig van rajtam par kg.. De amikor valtoztattam az etrendemen (kevesebb szenhidrat, szinte csak zoldseg gyumi es hus) ugy vettem eszre, hogy a tejem valtozhatott tole, mivel orankent evett volna a babam, es elotte is (es most ujra) 3 ora az atlag a 2 etetes kozott.

Nektek volt bevalt etrend, amivel tudtatok is fogyni, de nem is befolyasolta a tejet?


2016. júl. 17. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
160 gr-os ch dieta. Eddig 2 hónap 10 kg ment le, tejem van bőven.
2016. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) van leirt etrend hozza? Nekem az olyanokat konnyebb kovetni, hogy reggelire ez-az, tizoraira ez-az, de nem talalok ilyet :( csak a magyarazatot, hogy mit takar ez az etrend.
2016. júl. 17. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:

160g ch-s receptek :)


[link]

2016. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!!:)
2016. júl. 17. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
A szénhidrátot elsősorban pl.:teljeskiörlésű gabonából, zabpehelyből, rizsből vidd be (se finomliszt, se cukor), elsősorban reggeli legyen szénhidrátalapú, ebédhez köretnek is mehet, de vacsi felé már inkább csak zöldség, fehérje bevitel legyen.
2016. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5s: ezzel a tanáccsal azért nem értek egyet, mert ha valaki nem eszik szénhidrátot estére, reggel sokszorosát fogja kívánni, mert nagyon éhes lesz. Tapasztalat és tanultam is róla. Vacsorázni fontos, nem csak fehérjét!
2016. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!