Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy működik a cumisüveg?...

Hogy működik a cumisüveg? Mindegyiket fel kell melegíteni? Fáj?

Figyelt kérdés
Nem vagyok még anyuka, csak kíváncsi. Hogy működnek, elmondaná valaki? Fáj amikor ki kell szívni a tejet?

2016. júl. 23. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem szívem a cumisüvegnek nem fáj semmi!
2016. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Na ennek fuss neki még egyszer!
2016. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Cumis üveg úgyan azt érzi mint amikor szoptatsz, enyhén fáj neki, de jó érzés. WTF
2016. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Az elsőn akkorát röhögtem, úristen, bearanyoztad a napomat első XDD


Nem fáj a mellszívás (ha erre gondolsz), inkább fura, néha kellemetlen. A baba néha sokkal erőteljesebben képes szívni, ha már fogai is vannak, ráharaphat a bimbóra, és az fájhat, igen, ha erre gondoltál.


Cumisüveget nem kell melegíteni, max sterilizálni, de azt sem feltétlen, én pl. nem tettem, mégis, alig beteg a gyerekem. A lefejt anyatejet ne mikróban melegítsd, hanem pl. forralj fel vizet (vagy fel sem kell teljesen forralnod)és öntsd bádogbögrébe, majd állítsd bele az anyatejet tartalmazó cumisüveget (ha pl. hűtőből veszed elő). Frissen fejt tejet egyből adhatod a tiszta cumisüvegből a babának. De a babának a lehető legjobb, ha eredeti anyumellből szívhatja ki a tejcsit.

2016. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem fáj, ha üvegből van a melled! :D:D:D
2016. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért fájna, ha iszol a cumisüvegből? nem értem kérdésed... :) átfogalmazhatnád...
2016. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!