Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak szoptatással alszik...

Csak szoptatással alszik vissza a babám. Fog ez változni?

Figyelt kérdés

6 hónapos kisfiam van. Megindult nála a fogzás nagyon nyálzik rág mindent. 3Hete éjszakánként oránként kétóránként ébred ilyenkor ha visszaaltatom cumival vagy ringatással akkor kb.fél óra múlva megébred és kezdődik minden elölről. Ha magam mellé teszem és szopizik akkor egyórát alszik megint szopi.....már próbáltam viburcol kúpot,chamomillát,gélt az ínyecskére,de semmi javulás. Pedig nagyon jó alvó baba volt eddig. Este 8-9között alvás 4 órakor szopi reggel kb.8körül szokott ébredni.

Szerintetek a fogai végett felébred és csak a cici tudja megnyugtatni vagy rászokott az éjjeli szopizásra? Azt még hozzá tenném hogy este szopi után beteszem a kiságyba és maga szépen elalszik. Lényegében most arra lennék kíváncsi hogy akinek fogzás miatt éjszakánként sokszor ébredt és szopizással aludt csak vissza amikor már kibújt a fogacska vissza állt a rend ? Bocsi ha hosszúra nyúlt a beszámolóm .

Egy álmos anyuka


2016. aug. 17. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, nálunk nem állt vissza...valahányszor rászokott hogy éjjel többször kel cicizni (most tök mindegy mi miatt) utána újra és újra rá kellett szoktatni a cumira.
2016. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ettől féltem......

Köszi a válaszod

2016. aug. 17. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyanítom 7 évesen már nem így fog elaludni.
2016. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos magától nem állt vissza, minden egyes fog után meg kellett küzdeni újra az éjszakai alvásért...
2016. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
14 honaposom ejjel 2- 3 orankent kel szopizni, ugyhogy kitartast ...
2016. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek hát akkor ezt ki kell bírni .

Tudom hogy 7 évesen már nem így fog vissza aludni.Van egy 4 éves fiam is tudom hpgy gyorsan telik az idő,de az ember most fáradt és álmos nem azzal vigasztalom magam hogy xy év múlva mi lesz.

2016. aug. 18. 08:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónaposan kezdte ezt, most 5 hónapos, nincs javulás, sosem cumizott, de az ujját se szopta, csak a cici jó neki.
2016. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!