Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik szoptatnak, kávéztok? Ha...

Akik szoptatnak, kávéztok? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés

2016. szept. 19. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Minden reggel egy Bravos 3in1 kávéval indul a napom. Többet nem iszok, főzöttet sosem ittam (vagyis ritkán, évente 2-3 alkalommal vendégségben). Nem vagyok nagy kávézós, szülés előtt is a 3in1 kávét ittam, csak akkor 2-3 csészével egy nap.
2016. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Minden reggel iszom, néha délután is
2016. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ittam míg szoptattam, de egyébként se vagyok nagy kávés, megvagyok nélküle is.
2016. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Minimális kávé, sok tejjel, reggel és délután.
2016. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden reggel egy kávé, sok tejjel.
2016. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Minden reggel egy kávé, hol tejszínnel, hol tejjel, hol anélkül. A vérnyomásom így is csak 106/69 és társai, így enélkül igencsak méla lennék...
2016. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tóth Károlyka ***** válasza:
0%
Reggel egy kicsit, mert annyira nem vagyok kávés. Ha viszont éjjel kint maradok bulizni, akkor mindig iszok egy erőset, hogy ne aludjak be. Viszont szopatni tudok bármikor kávéval, vagy anélkül is.
2016. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
főzött kávét, reggel és délután is, néha becsúszott egy harmadik is, de csak már akkor amikor 2x szoptattam már csak egy nap. De az elejétől fogva ment a napi 2, mindkét gyerekemnél, mindketten jó alvók és semmi hatása nem volt a kávénak rájuk.
2016. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!