Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Problémás büfiztetés újszülött...

Problémás büfiztetés újszülöttnél?

Figyelt kérdés
Két hetes babám cicin alszik es nyugszik el.nagyon sokat szopizik,kicsit mohó is,s probalom bufiztetni,de akkor totál felébred ha vízszintesbe emelem,s nem cicin alszik el.s indul az egesz megint,szopi stb...igeny szerint etetem.csak felek,hogy mivel sokszor bufi nélkül alszik el,Nehogy fuldokoljon vagy barmi legyen emiatt.valami praktikaja nincs valakinek?masodik baba,de elsővel nem volt ilyen gondom.szerintetek?igaz csak nap közben,de mar előfordult,hogy alvásból kezdett el bukni,öklendezni.
2016. szept. 22. 21:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,függőlegesbe emelem,nem vízszintesbe,elírtam....
2016. szept. 22. 21:20
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább ébredjen fel rögtön evés után, mint fél óra múlva arra, hogy bent maradt a büfi. Evés után büfiztesd meg, ha utána még éhes, akkor adj még neki enni. De az se baj, ha nem cicin alszik el, a harmadik nekem is csak anélkül aludt el.
2016. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az alkarodra fektetni. Így vízszintesben marad, de tud büfizni.

Tudod, amikor a buksija a könyökhajlatodnál van, a kezeddel meg tartod a lábai között, kezei és lábai lógnak, így van egy enyhe nyomás a pocakjára, de nem ébred fel.

2016. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Többször járok úgy, hogy igen, megbüfiztetem, vagyis büfiztetném,akár 20 percet is,igy emelem úgy emelem, s nem jön ki semmi...utána megint kéri a cicit,s bele kerülünk egy állandó körbe...ráadásul,miután nem büfizett,s sikerül leraknom,mégiscsak X idő múlva kéne neki.pedig próbálkozom.
2016. szept. 22. 21:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as, úgy gondoltad, hogy hason fekszik az alkaromon ugye?
2016. szept. 22. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, úgy gondoltam. Próbáltam képet keresni róla, de sajnos nem találtam fél perc alatt. Szokták szeretni a bébik. Ha nem ismered a védőnő vagy a doki megmutatja ezt a tartást.
2016. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Igen úgy gondolta.

A lànyom ilyen. Maradt sajnos a cumi, azon visszaalszik. Ha cicit adtam neki aztàn büfi aztàn cici, büfi, cici utàna hànyàs újra cici, büfi...kb a végtelenségig. 2 nap utàn elég volt. Jóllakott büfiztettem aztàn beraktam a kisàgyba cumi és kb két cuclizàs utàn aludt. Vége lett a pocakfàjàsnak a zöld kakinak a bukàsoknak.


Most 6 hónapos és simàn cicin alszik el, berakom az àgyba és ennyi( nem igényli a büfiztetést sem). Cumi sem kell, max 1-2 alkalommal hetente.

2016. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2016. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy keresett, talált és linkelt helyettem képet más. :)
2016. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a helyzet, 2 hetes a baba, mindig elalszik szopizás közben, de ha elkezdem büfiztetni, felébred és képtelenség visszaaltatni. Múltkor átjött egy unokanővérem, és ő gyakorlatilag újra álomba varázsolta. Büfizettük, aztán bepólyálta jó szorosan (persze sírt), majd elkezdte határozottan ringatgatni és közben egy összefüggő "sssssssss" hangot adott ki. A baba kb 20 perc alatt elaludt és így is maradt vagy három órán keresztül. Azóta én is megpróbáltam, többször sikerült, bár igaz, néha sajnos nem tudom megnyugtatni, szerintem olyankor a hasa fájhat. Esetleg próbáld ki te is, hátha működik (tudom, fárasztó, de három óra nyugalom megéri a 20 perc nyűglődést :-)))
2016. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!