Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 éves a kisfiam, és már...

2 éves a kisfiam, és már szeretném abbahagyni a szoptatást, nem is igényli már annyira. Kell még fejnem ilyenkor vagy majd elapad?

Figyelt kérdés
Már nem hiszem hogy sok tejem lenne, csak napi kétszer szopizik hónapok óta. Kell fejnem, vagy már nem tud begyulladni, hogy ilyen kevés van? Mert ha pl egy napig nem szoptatom, azért szoktam érezni hogy telik...
2016. szept. 26. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

milyen az az "ilyen"?

ha feszül akkor fejjél le belőle, különben begyullad

2016. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Be tud gyulladni ha van benne tej.

Szeirntem először az egyik szopit hagyd el csak, ezáltal is csökken a tejmennyiség, aztán utána az utolsót.

2016. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 H_Vivien ***** válasza:
19%
2 évesen miért szopik még a gyerek? Miért nem elég Neki az az étel, ami Ti is esztek? Hidegvizes törölközővel borogasd a melled és elapad a tej, ha van még.
2016. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Miert ne szopizhatna egy 2 eves?


En nem fejtem soha.

2016. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem előbb az egyiket hagyd el - ezt te tudod, melyikhez ragaszkodna inkább - majd ahogy látod, az utolsót is. Én nemrég hagytam abba, kb ugyanígy, de én nem fejtem. Egy két napig érzékenyebb volt, de utána semmi. Ha esetleg kellemetlen lenne, vagy érzed, hogy feszül, vagy csomósodna, akkor fejd esetleg, illetve borogasd. De jó lenne tudni, hogy egyáltalán mennyi tejed van még? Szokott rendesen kortyolni is a gyermek, vagy csak inkább cumizik?
2016. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!