Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Átaludt éjszakák, sok tej....

Átaludt éjszakák, sok tej. Megoldódik magától, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

9 hetes a babám, 7 hetes kora óta kezdi átaludni az éjszakákat, vagyis még néha kel egyszer éjjel de egyre gyakrabban sikerül 7-9 órát aludnia egyhuzamban. Viszont sok a tejem, és nekem megterhelő, hogy nem szopja ki. Felébredek, hogy feszít, kifolyik magától, a melltartóbetét telelesz, vagy ha elcsúszik, akkor szétáztatom a ruhát, ágynemüt. Van, hogy lefejem,de Ha átalszom az éjjelt, fáj a fejem, hányingerem lesz (volt már pangó tej miatt mellgyulladásom, ezzel kezdődik mindig, szopi után mintha elvágták volna.)

Reggel is csak az egyikből eszik, és visszaalszik.

Nappal sokat eszik, szépen gyarapodik.

Kérdésem, hogy be tud e állni a tej mennyisége úgy, hogy az éjszaka kevés legyen, nappal viszont ne csökkenjen? Más, hogy oldotta meg ezt?


2016. okt. 17. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem beállt szépen, kb 1 hét után. Addig minden reggel ágyneműt kellett cserélnem. Ha van erőd hozzá, akkor mikor érzed, hogy nagyon feszül, akkor fejj ki belőle egy keveset. Nekem nem volt, inkább árfordultam a másik oldalamra és aludtam tovább
2016. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. A lányom már aludt éjszaka, én meg fejtem. Muszáj volt, mert szinte szétdurrant a mellém reggelre egyébként. Nekem is volt mellgyulladásom előtte, azt mindenképp el akartam kerülni.

Aztán persze csökkent az éjjeli mennyiség, nem fejtem ki teljesen, csak hogy kevésbé feszüljön. Beállt a keresletre a kínálat.

2016. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem áll be úgy, hogy az egésznapos szoptatás után éjjel 7-8-9 órán át kevésbé telítődik a mell. Ameddig ennyit szopizik, addig bizony tripla melltartóbetét, dupla lepedő, naponta tiszta pizsama, mert szétázik az ember. Ez bizony így van :)

Amikor elalszik fejd le a maradékot, és a másik melledet is.

2016. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!