Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 napos babam sokszor ebreszte...

6 napos babam sokszor ebresztem kell 4-5 ora alvas utan. Nagy nehezen raveszem 5-6 percig eszik majd visszaalszik. Ez az etetesek kb felenel igy van nappal es ejszaka is. Mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés
Tejem van, fejtem is mar tobbszor. Es ha o szivja is megindul szoval nem az a baj hogy nem jon neki.
2016. okt. 17. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sárga? Akkor szoktak ennyire aluszékonyak lenni.
2016. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is pont ez van, de én nem fejem, mert akkor többlet keletkezik. Úgy szoktam megoldani, hogy kiveszem az ágyból és elkezdem tisztába tenni amikor már idő van (én 3 órát bírok, utána már fájnak a melleim) és erre felébred annyira, hogy normálisan eszik.
2016. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A súlya hogy áll?

Az én kisfiam is nagyon aluszékony volt. Sárga nem volt de 4. napra túl sokat vesztett a születési súlyából. Utána hiába evett rendesen, egy ideig ébresztgetnem kellett. Méghozzá 3 óránként, alig akart megindulni a súlya, 7. napon engedtek minket haza. Még itthon is keltegettem pár napig aztán felkelt magától nappal 3 óránként.

Ha elaludt is ébresztenem kellett. A talpát nyomkodtam nagyon óvatosan meg a füle mögött piszkáltam, ez is orvosi utasítás volt.

2016. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem sargult be egyaltalan. En is csak azert fejtem mert keveset szivott ki es bedurrant. Probalkozom en is a peluscserevel vetkoztetessel 'csikizes' nyaknal talpnal...
2016. okt. 17. 18:31
 5/7 A kérdező kommentje:
De csak par percre tudom igy is fenntartani.
2016. okt. 17. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak pár percre sikerült. De sokszor pár perc alatt rendesen evett.
2016. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Icipici a gyomra, hamar eltelítődik és alszik. Örülj neki, hogy nem hasfájós és nem kínozzák a gázok amitől hiába fáradt nem tud aludni. Eszik alszik. Édes csöppség :)
2016. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!