Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lányom elkezdett harapni de...

Lányom elkezdett harapni de nagyon intenzíven. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
10 és fél hós. kijött most a nyolcadik foga annak tudom be, viszont ezeddig nem harapta a cicimet. Hiába szólok rá később ugyanúgy csinálja. Már félek odaadni neki. Egy merő feszültség vagyok mikor harap rá megint. Mi tudok tenni, hasonló cipőben járó anyukák segítsetek. Ha lefejem úgy sem fogadja el. kiskanállal sem. Bimbóvédőre meg nézett értetlenül és már nyílt a szája, hogy "megkóstolja". Mit csináljak. Nincs visszaút? El kell választanom? Ha igen, hogyan kell a tejet elapasztani? Igazából ez már csak olyan komfortszopi féle neki szerintem.
2010. ápr. 26. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 9 hónaposan kezdett harapni.Annyira,hogy hiába váltogattam a cicimet,hogy amíg az egyik gyógyul a másikból tud enni,mert a végére már sebes lett.Így én leálltam a szoptatással. Lefejtem a tejet és üvegből adtam neki.Mivel az üvegből nem akarta elfogadni így egy kicsit megtévesztettem.Úgy vettem ölbe mintha szoptatnám de a cicim helyet az üveget vettem elő..Így elfogadta.Később végleg leszokott az anyatejről,és átálltunk a szilárdabb ételekre..
2010. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy gondosz, önző dög vagyok, de mi 9 hónaposan ezért hagytuk abba. Igaz, én amúgy is max. 8-9 hónapos korig szerettem volna szoptatni, de a fogak "megoldották".


De hátha kapsz okos tanácsot is :))

2010. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nálunk a cumisüveg kilőve soha nem is fogadta el. A csőröst is csak kb.két-három hete. Meglehet megpróbálom azt a módszert, hogy ölbe veszem, de sztem nem fog menni, mert szó szerint elfordítja a fejét. A tápszertől meg rosszul van szinte :( mert végső elkeseredésembe azt is vettem de minek.....

Várom még a tanácsokat hátha.

2010. ápr. 26. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!