Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktattátok le a...

Hogyan szoktattátok le a kisgyereketeket a szopiról? SÜRGŐS LENNE

Figyelt kérdés

Elkellett kezdenem egy gyógyszer kúrát. Amit szopi mellett nem lehet. Meg nagyon zavar,hogy éjjel 4x is kel szopni a 17 hós fiam

Nálatok mi vált be? Csak cicivel alszik el. Éjjel probáltam amikor felkelt teát adni neki, egyszer vissza is aludt de utánna nem.


2016. okt. 22. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne te altasd illetve ne te menj be hozzà. Apukàtól nyilvàn nem fog cicit kérni.
2016. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is gyógyszer miatt választottam el 12 hósan...nem volt cici és annyi. Mondjuk ő nem ébredt éjjel. Egy másfélévesnek már nem art a cicimegvonas, sot javara fog válni, ha alszik ejjel. Alvas elott 2 deci tejitalt neki es aludni fog ejjel mint a bunda.
2016. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Most sebtapaszt tettem rá,s mondtam neki,hogy doktornéni megszurta mert fáj,s mondta hogy dokt fáj,s azota nem kért. Kb 4 órája. Nála ez nagy szó
2016. okt. 22. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonló szitu volt nálunk is. 18 hónapos volt a lányom, éjszaka csak cicivel aludt vissza.

Egyik nap megmondtam neki, hogy nincs cici, mert éjszaka a cici és anya is alszik. Azt hittem hetekig fog szenvedni, de meglepő módon 2 nap alatt teljesen elválasztódott. Mondjuk tejem már csak minimális volt, inkább komfortcicizett.

2016. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Este mesével,meg simivel elaludt, 10 kor. Aztán 2 felé felkelt,5ig szenvedett,hisztizett,inni nem akart,cicit egyszer kereste,megmondtam,hogy bibis,megmutatta az ujján lévő bibit,s csak hisztizett,gondoltam éhes,adtam neki egy banánt meg is ette utánna aludt fél 7 ig ott csak ivott,megölelte a tigrisét s aludt 8ig. Szerintem ez jólesz,érzem. Azt nem tudom,hogy ha éjjel éhes,mit lenne célszerű neki enni adni amivel nem zaklatom fel a gyomrát ??? Este 7 kor volt vacsi,még fél 10 kor adtam neki joghurtot.
2016. okt. 23. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Éjjel ne adjál neki enni. 1.5 éves gyereknek már nem szükséges éjszaka ennie.
2016. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Addig nem aludt vissza. Akkor majd ez éjjel kipróbálom,hogy nem adok neki enni. Ha nagyon sir ugyis adok,de hátha megvan nélküle.
2016. okt. 23. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!