Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szaporitani a tejet fejessel...

Szaporitani a tejet fejessel csak a 7-7,5-5,3-3,1-1, modszerrel lehet? Nekem ketfejes szivom van tobb ritmusba erossen sziv, ugyis is hatasos a szaporitas ha 30percig fejek folyamatossan mindket mellett egyszerre?

Figyelt kérdés
Es mivel tobb ritmusba, fokozaton, eroseggel lehet szivni vele, hogyan csinaljam hogy a legjobban utanozza a baba szopo mozgasat? Koszonom a valaszokat!
2016. okt. 25. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
neked így a felére csökken az idő,mivel mindkét melledet egyszerre stimulálod.Szerintem igen,ugyanolyan hatásos.A szopo mozgást legjobban az utánozza,hogy először gyors,a tejleadó reflex beindulásáig,és utána lassabb,erősebb.
2016. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, akarhogy jo. De 20 perc legyen a maximum
2016. okt. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom :) 2-3 orankent jo ha fejem? Sajnos nagyon keves tejem van par csepp csak amit lesziv , 2 honapja szultem akkor nagyon sok volt neha csak ugy spriccelt magatol de a babam valamiert nemtudta kiszivni sehogy sem vedovel sem anelkul most meg mar cumizavaros is lett es teljessen elitasitja a cicit ;/ ha az elejen ilyen sok tejem volt akkor csak a mellfejovel lehetseges visszhozni? Szeretnem anyatejjel taplalni ha csak uvegbol akkor is. Eddig kezzel fejtem most tudtam csak elektromossat beszerezni
2016. okt. 25. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
még bőven vissza szokhat a cicire, keress fel egy szoptatási tanácsadót sürgősen, segítenek , LLL oldalát nézd meg ott vannak telefonszámok, skype, messenger elérhetőségek.
2016. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy szoptatási tanácsadót, mert még mellre tudnád szoktatni megfelelő segítséggel, és a leghatékonyabb és leghosszabb ideig úgy fenntartható s tejtermelés, arról nem is beszélve, hogy úgy a legkényelmesebb Neked is. (Hiába van elektromos mellszívód)


Egy sns készülék valószínűleg megoldás lesz a problémára, de keress fel tanécsadót.


ibclc.hu-t ajánlom, itt vannak a szakképzett tanácsadók!

2016. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!