Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mik azok a...

Szoptatás alatt mik azok a kaják amiket nem kellene enni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

a puffasztók

banán, káposzta, kelkáposzta, kelbimbó, borsó, karalábé, stb

2016. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Ezeken kívül: Hüvelyesek, gomba, én még paradicsomot sem ehettem a nagyobbikkal, mert nagyon hasfájós volt.
2016. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekem szerencsem volt. En mindent ettem es semmitol nem fajt a babam hasa. Ezt sajnos ki kell tapasztalni.
2016. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mi nagyon hasfajosak vagyunk,pedig ezek közül semmit nem ettem. Most két napja biogaia-t adok neki remélem segít. 8napos a csöppség
2016. okt. 25. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Szoptatás alatt csak az alkohol tiltott. Minden mást lehet, amit bír a babád. Az én legnagyobbamnak még a brokkolitól is fájt a hasa, barátnőm meg simán ette a bablevest, a babája bírta.

Az olyan ételekből, amik problémát okozhatnak, először csak kis mennyiséget egyél, próbaként (káposzta, bab, karalábé, körte, édeskömény, paradicsom, fűszeres ételek).

2016. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok baba a szoptatós teát nem bírja. Ha rendszeresen iszol, érdemes kipróbálni az abbahagyását.
2016. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon hasfájósság akkor próbálj tejmentes diétát tartani!

Ez nem csak azt jelenti h tejet, sajtot stb... nem eszel, hanem a másikban péksütikben is megnézed h van e!

Kb 1 hétig próbáld ezt tartani hátha javul

2016. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a gomba és a lecsó megviseli a lányom. banántol; huvelyesektől semmi baja.
2016. okt. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
[link] És egyéni tapasztalat, sajnos...
2016. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!