Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellékhatás? Görögszénamag...

Mellékhatás? Görögszénamag teát iszom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete iszom a teát amit itthon készitek. Itt olvastam hogyan kell és ha nehezen is de leguritom minden nap. Hatása tökéletes. DE komolyan azt érzem, hogy már gyógynövényszagut izzadok, a hajam gyógynövény illatu. Ez normális?
2010. ápr. 28. 08:45
 1/3 Tittiritty ***** válasza:
Igen. Én is ittam és megettem a magját. Egy idő után még a bőrömnek is görögszénamag szaga volt:-)
2010. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ezek szerint nem csak én érzem ezt.
2010. ápr. 29. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ez egy jellegzetes hatása, valahol azt írják akkor érte el a fogyasztó a megfelelő mennyiséget amikor ezek a "tünetek" jelentkeznek. A fogyasztás abbahagyásával ez azonnal eltűnik. Én azért bírom ezt benne mert ritka az olyan termék amit szedsz (pl. vitaminok meg hasonló tápkiegészítők) és konkrét kézzel (ez esetben orral) fogható hatása van. Elég érdekes jelenség. :)
2011. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!