Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elmennetek kikapcsolodni a...

Elmennetek kikapcsolodni a gyerekkori baratnoitekkel baba mellett?

Figyelt kérdés
15 hetes a fiam,hasfajos volt,mot fogzik,sokat vagyok egyedul vele,nem iszom nem cigizek,tapszeres mert keves a tejcim,de azt is kap.Nem voltam egy eve sehol sem,terhesseg alatt sem.Elotte nyuzsgo eletet eltem.Gyerekkori baratnoim mennek iszogatni es bulizni (szinen gyerekesek,csak mar nem vagy alig szopiztatnak) szeretnek menni,inni,egy szal cigit elszivni,kikapcsolni,de mar buntudatom van.Menjek vagy ne?:( Meddig varjak?

2016. nov. 17. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Őszintén! Én elmentem nemrég, de a Kicsi 1 éves, a Nagy 5! 3 éve tervezzük, csak valahogy sohasem jött össze. Aztán már majdnem feledésbe is merült, amikor nyár közepén a férjem hozta szóba,hogy mikor szándékozunk menni, mert rámfér.

Viszont megmondom őszintén, bár nem vagyok egy ősanya típus, 15 hetesen nem mentem volna. 15 hetes korukban egyiknél sem voltunk még bulizni, vagy iszogatni.

Persze jöttek vendégek, adtunk vacsorát stb., de úgy igazán bulizni a Nagynál 4 hónaposan mentünk egy lagziba, a Kicsinél meg 3 hónaposan éjfélig egy szülinapi buliba.

Most, viszont én már nyugodt szívvel mentem el. Igaz, a Kicsi születésétől tápszeres, így apa is már profi volt az etetésben. Másrészt erre a két és fél napra kb. 3 plusz segítsége volt.

2016. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Nekem van olyan barátnőm, aki ment így bulizni, szerintem nincs ezzel semmi baj, az apja is meg tudja etetni tápszerrel. Ha iszol alkoholt akkor ne szoptass 1 napig kb.
2016. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Kb 3 hónapos koruktól mentem én is, havi 1x. Amíg sokat szoptattam addig nem ittam, később 1 pohár bort.
2016. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Én mentem egész kicsi korától néha, mert az apukája vagy nagymama is szuperül el tudta látni a kisfiamat. Mondjuk nálunk nagyon hamar kialakult a napirend, tudtam pontosan, hogy este mikor fog enni - általában megetettem 7kor, és utána 10 után evett még lefejt tejet cumiból, majd átaludta az éjszakát :)


Volt, hogy koncertre mentünk, volt, hogy bulizni - annyi, hogy én inni nem ittam egész végig, amíg szoptattam, de így is szuperül éreztem magam általában :)

2016. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Első vagyok! Ja, én valahogy a kikapcsolódást nem tudom miért, de úgy értettem,hogy elutazni valahova mondjuk 2 éjszakára a barátnőddel! :)

Arra írtam,hogy én most, egy éves korában mentem.

De úgy,hogy beülni a barátnőkkel egy italra 10 hetes korában mentem. Ahogy írtam, tápszeres volt, így a férjem is el tudta látni.

2016. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem mentem mikor ekkora volt, de őszintén én nem is vágytam. A bulizós, kocsmázós korszakomat a gyerek előtt rég letudtam. Ma már sokkal szolidabb programok érdekelnek, kényelmes vagyok, éjjel aludni akarok. A nappali "barátnőzés" pedig abszolút gyerekkompatibilis.
2016. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2016. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2016. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis hozzaszolasokat,a "Nem." valaszokat amnyira nem ertekelem,nem a nemleges miatt,hanem az indok hianya miatt.A lenyeg,hogy nem akarok berugni,csak borozni,a cigi sem biztos.A buli ohhh nem tartana sztem max 2ig,mert kidolok.En is kibuliztam mar magam,nem vagyom mar nagyon erre,csak mint irtam veeegre a gyerekkori legjobb baratnok ossze tudnak hozni egy kozos estet(4 lanyzo akik 8 eves koruk ota jobam vannak) es elmennenk kikapcsolodni.Azt nem irtam,hogy 32 eves vagyok,Apa ugyesen ellatja a picit :) Meglatjuk hogy alakul,lehet h csak koccintok es haza is jovok :) mar sgy ora utan hianyzik a fiam ugy is :)
2016. nov. 17. 21:23
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem kértél indoklást.
2016. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!