Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatos melltartorol mi a...

Szoptatos melltartorol mi a velemenyetek? Hasznos volt?

Figyelt kérdés
elso babat varom es nem veszek eszre hatalmas mellnovekedest, meg nem is igazan tetszenek a szoptatos melltartok, ahogy a kismama nyakig ero nadragokat is kerulom, elol nyithatos melltarto is jo lesz vajon? hasznalt valaki sima melltartot ilyenkor, mik a tapasztalatok? nincs orias mellem, 85B es nem a hasamon hordom.
2016. nov. 24. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Annyi jó van benne, hogy pamut és merevítő- és szivacs nélküli.

A lenyithatóság nekem nem volt hasznos,inkább kibújtam.

2016. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Csodálatos 85B-s melleim voltak, hordtam szoptatósat éjjel-nappal, szerintem biztos ami biztos, hordj. De nem ezen fog múlni majd az alakja.
2016. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
85b-s vagyok en is. Nem vettem szoptatos melltartót. A kismama nadrág (normál farmer felül nyúlós betettel) nagyon jol jott. (7 honapos a kisfiam.)
2016. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nadragot leggingssel megoldom :) 2 es fel honapert meg mar nincs ertelme venni, de amugy se szeretem, ha be van bugyolalva a hasam. hosszitott felsokkel nekem nagyon kenyelmes, nem. log ki semmi. koszonom az eddigi valaszokat! termeszetesen mindenkinek megy a zold like :)
2016. nov. 24. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 80c-re változott a szoptatás alatta mellem. Én nagyon szerettem a szoptatós melltartót. Borzasztó kényelmesnek találtam a lenyitható részt. Éjjel-nappal hordtam. A hm-ben találtam elfogadható áron szép és csinos darabokat. Most is be fogok ruházni vagy kettőbe. 29hkm
2016. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
KB 85/b-s voltam, terhesség alatt kezdett c-s lenni, szoptatásra már 95/d kellett! Emellett nagyon érzékenyek is lettek, csak a tiszta pamut, varrás és merevítő nélküli melltartót tudtam felvenni, pedig azelőtt a szivacsos, formázottakat szerettem. Nekem hasznos volt, hogy csak le kellett a szoptatóst gombolni.
2016. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos, masfel evesem neg szopizik, igy meg hordom azota is. Kettot vettem.
2016. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A harmadik babámat szoptatom, én a magam részéről mindig szoptatós melltartót viseltem ebben az időszakban. Nagyon kényelmes megoldásnak tartom, hogy elöl le- és visszakapcsolható, így sokkal egyszerűbb megoldani a szoptatást akkor is pl., ha nem egyedül vagyunk éppen. Talán érdemes egybe beruházni, vagy esetleg rokontól/barátnőtől kölcsönkérni (?), kipróbálni, és ha nem jön be, akkor hagyni... :)
2016. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
egybe mindenkepp beruhazok, kesobb meg makd latom hogy tetszik :) koszonom a segitseget!
2016. nov. 25. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!