Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós melltartóról mi a...

Szoptatós melltartóról mi a vélemény? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Még nem szoptatok, most vagyok várandós, ezért érdekel tapasztalt kismamák véleménye :)

Nézegettem ezeket a szoptatós melltartókat, de nagyon drágállom őket. Amiket láttam, azok 5 ezer Ft-nál kezdődtek egészen 14 ezerig. Ennyit nagyon sajnálok érte és az érdekel, hogy sima, lecsatolható pántos melltartóval ezt meg lehet oldani?


2017. jan. 13. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Merevítőst nem praktikus hordani szoptatás első pár hónapjában, amíg be nem áll a kereslet-kínálat. Nekem kellett, a c&a-ban vettem, az nem volt drága.
2017. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én vettem, de vegül nem sokáig szoptattam, így nem is kellettek. De szerintem sima melltartóból is ugyangy ki lehet buggyantani a cicit, ugyanúgy nincs sok ertelme a szoptatós hálóingnek sem, a lényeg csak, hogy ki tudd venni belőle a cicit. Amúgy lehet ennél jóval olcsóbban is kapni, én 1000-1500-ért vettem kb, babás boltban.
2017. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én turiban találtam, de vagy 2x hortam....

Nekem jobban bejött a sima sport toppp/ melltartó. A betétet sem csúszott el, és abban aludni is tudtam, még a melltartó kényelmetlen volt. És valóban nagyon drága! A toppokat meg kb egy ezresért vettem

2017. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, lassan 2,5 éve szoptatok (másodikat immár), úgyhogy bőven ki van használva.
2017. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

3-as, rád fogok hallgatni, mert én is a sport melltartón gondolkodtam, ráadásul abból is láttam már olyat, aminek akár lecsatolható a pántja.

2017. jan. 13. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam végig szoptatás alatt, szerintem praktikus.

Kínaiban 700-800 ft egyébként, pamut, kényelmes is.

2017. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Otthon én is sport melltartót hordtam, de volt 1-2 szoptatós melltartóm, ami akkor jött jól, ha nem otthon evett a baba, és így egyszerűbb/diszkrétebb módon tudtam odaadni neki a cicit. Szerintem megéri 1-2 darabot venni, és nem kell a legdrágábbat feltétlenül.
2017. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem nem jött be, úgy éreztem tőla magam, mint akinek oda a nőiessége :D oké, nem ez az első ha kisbabád van, de akkor is na. én leginkább sportmelltartóztam, vagy egyéb lecsatolhatós szép melltartó.
2017. jan. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!